shes tavolin dite

Shitet nga: beka 13 Dhj 11:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shes tavolin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim