shes tavolinen

Shitet nga: Rexhep plakolli Sot 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
shes 6 karrike ndaras apo edhe me tavoline tavolina eshte 90x90 edhe rritet per 80 com eshte dru
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim