Peliqe Jambolija te Greqise

Shitet nga: genc 23 Qer 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
shiten 5 jambolija te perdorura mirepo ne gjendja te mire. Ngjyre te bardha dhe ngjyre kafe nga Greqia, kualitet i mire dhe 100% lesh.

Qmimi euro 7 per cope
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim