shes tepihun

Shitet nga: adnan 13 Dhj 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Zbukurime, Mbulesa, Batanije
shes tepihun bercom me nje dizajn shume te bukur dhe shume pak I perdorur. Dimensioni 160 me 230 cm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim