Bicikleta cippolino dhe chicco ulse per vetur ADK

Shitet nga: Mentor 03 Tet 16:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shitet bicikleta ne gjendje shum te mire 45€
Ulset e Chicco dhe cippolino nga 20€

+38649100345 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim