Inventari dhe Lodra(per oborr, drurit, logjike)

Shitet nga: Hana 04 Sht 17:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lodra
Shitet inventari dhe lodra per cerdhe femijësh, inventari mund te shitet edhe ndaras sipas kerkeses.

Lodra: lodra te drurit, logjike, puzzle, si dhe lodra per oborr.

Inventari: tavolina, karrika te drurit , shtreter per femije te moshes 2-6 vjec (dimenzionet 60cm - 120cm) te cilet mund te palohen dhe te perdoren edhe si fotele , shtreter per bebe (te drurit me dyshek te trashe dhe te perdorur vetem 5 muaj)

Enë (piata dhe gota) rosfraj carshafë, jastekë, mbulesa me jorganë tepihë te dimenzioneve te ndryshme

Cmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim