Hulaja (shtrati) per femije

Shitet nga: hulaja 29 Qer 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes hulajen eshte dhe si shtrat per femije shume e pershtatshme eshte shum e let dhe per tu bartur hapsire e majftushme edhe posht saj .Kontat : vala & viber 0037745381680
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim