Karroce per femije

Shitet nga: Kosovare 02 Nën 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shitet karroca e ardhyr nga gjermania shume pak e perdorur dhe ne gjendje shume te mire.kthehet ne te dy anet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim