Karroce per femije

Shitet nga: Kosovare 29 Qer 10:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Karroca eshte e firmes KNORR e ardhur nga gjermania. Eshte ne gjendje te rregullt dhe me mundesi te kthimit ne te dy anet.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim