Kengur per bebe

Shitet nga: luan 30 Jan 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR   25 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes bartesen e Kengurit per bebe eshte shum e pershtatshme si per beben po ashtu edhe per ate qe e bart se montohet dhe hjeket shum lehte prej kraherorit e kjo eshte edhe arsyeja pse e kom ble. Eshte e shfrytezume shum shum pak ma se shumti 5 her e kom vendos vajzen ne te edhe thuja se si e re eshte. Po ashtu gjindet ne pako ashtu qysh eshte ble. Eshte blere ne Shkup ne dyqanin e Graco dhe cmimi i blerjes ka qene rreth 55 Euro e shes per 20 Euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim