Krevat per femije pa perdor

Shitet nga: DGT - Music 30 Mar 17:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes 4 krevat per femije jane te paperdour kompet me jogi shume praktik dhe te leht

Prishtine Veternik
info : 045 555 466
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim