Krevet per femi per pushime (Reise Bett )

Shitet nga: Xhani 23 Dhj 23:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Krevet per femi per pushime i gjithi i kompletum me Jastëk ,Jorgan ,mbulesat komplet si dhe nje dyshek ekstra te gjitha nga Gjermanija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim