Maksikoza dhe Çanta

Shitet nga: Emi 18 Qer 12:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   40 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shiten maksikoza dhe çanta per bebe, jane ne gjendje te rregullt, te ruajtura shume pak te perdorura. Çmimi per te dyjat me zbritje 35 € .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim