Ulse per Femije

Shitet nga: Goni 27 Shk 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   50 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes Ulsen per femije te firmes Baby Care e ardhur nga Italia, eshte ne gjendje po thuajse e re, eshte e perdorur. dhe pesha e cila mund te perdoret nga femijet eshte nga 9 deri 18 KG,

cmimi 35euro,

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim