Kapela per femije per Festen e ABETARES

Shitet nga: Rexhep 23 Shk 13:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Veshje
Shes kapela per femije per festen e abetares dhe te ngjashme, posedoj +2000 kapela te llojeve te ndryshme

qmimi 1 euro per cope, me shumice bejme zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim