Frigorifere montues per kuzhina

Shitet nga: Dardan 14 Sht 11:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shesim frigorifer montues per kuzhina te ketij dimensioni:

144 cm x 54 x 54 me cmim prej 199 euro

Frigoriferet jane te ri dhe kane garancion 5 VITE

Na kontaktoni 045 616 585 / 038 220 952
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim