Friza

Shitet nga: Frigorifer 28 Maj 10:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Jan te ndryshum ne gjendje te mir pune qmimet jan te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim