Frigorifer per pjes

Shitet nga: Driton 10 Maj 08:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR   15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Tiki
Shitet Frigoriferi per pjes qmimi i volitshem 15 euro

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim