Shes Frigoriferin Gorenje

Shitet nga: Niki 16 Tet 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigoriferi Gorenje (Fresh&Cool/Anti-Bakterial), eshte ne gjendje te mire, ftof edhe ngrin mire dhe eshte si me qene i ri, eshte blere para 3 vjete, por e kam nderru kuzhinen dhe tani nuk po me pershtatet.

Ka keto dimensione: Komplet i gjate eshte 1,40m (frizi 40 cm dhe frigo 1 meter), i gjere 60 cm dhe i thelle 55 cm.

Fotot sa per demonstrim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim