Vitrin e ngroht dhe e ftoft 049 215257

Shitet nga: Agim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes vitrinat te ftofta dhe te ngrohta .vitrina e ngroht esht vitrin per gjellra me 6 ndamje esht me plin.vitrina e ftoft esht me termostat ftof ne plus esht me vitrin xhami ndersa posht esht me 2 dyer dhe ka kapacitet te 400l ftofje .motori dhe sistemi ftofes e ka te ri vitrina e ftoft ka qmim 250ero e ngrohra 350 ero.info ne viber +38649215257
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim