Fshesa Ritello urgjent

Shitet nga: bujar 24 Sht 11:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR   950 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes fshesë Ritello po thuajse e re e perodrur veq 1 muj me te gjitha paisje per pastrim dhe larje Eshte bler para 4 muajve me garacion 8 vjeqar .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim