Furre montuese

Shitet nga: ilir 18 Mar 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet furra montuese /klasike, ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim