Pllaka elektrike

Shitet nga: Hizri 27 Nën 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Komanda vetem per pllaka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim