tengjere

Shitet nga: luta 16 Dhj 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shes tengjere edhe furtere ( tigan ) te ardhura nga gjermania jan te reja ne paket furteret jan katrore dhe te rrumbullaketa me kapak mudesh mi fut edhe ne furr jan shum te mira shiten me shumic edhe pakic per ma shum tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim