Bejme Servisimin e te gjitha Aparateve te Amviseri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH Elektro Servis Prishtina & gorenje 18 Krr 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejme Servismin e te gjitha Aparateve te Amviserise te gjitha sherbimet kryhen ne Teren me pjese origjinale.

N.SH Elektro Servis Prishtina & gorenje
044600321 ; 049600321 ; 045600321 (viber)+38649600321
elektrofrigoservisprishtina@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim