Blej Lavatriqe GORENJE , Samsung , Beko me DEFEKT

Shitet nga: LABI servis Dje 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Blejm lavatriqe te perdorura gorenje , samsung , beko me defekte dhe vim i marim ne shtepit e juaja. tel: 045212259

BEJME dhe SERVISIMIN e LAVATRIQEVE GORENJE
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim