ELEKTRO SERVIS DHE LIDHJEN NESHTYLLA

Shitet nga: nushi Dje 10:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Elektro servis: servisim te aparateve te amvisnis, montim bojlerve,llusterve,instalime elektrike, mirmbajtje te rrjetit instalues,servisim kalldajave elektrike, lidhje kabllos nshtylla elektrike si dhe shum sherbime tjera elektrike: jumirpresim 044 30 86 45. 045 67 20 85
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim