Elektro Servis Prishtina te gjitha Sherbimet kry..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH Elektro Servis Prishtina & gorenje 06 Pri 08:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Bejme Servismin e te gjitha Aparateve te Amviserise te gjitha sherbimet kryhen me pjese origjinale dhe ne Teren.

N.SH Elektro Servis Prishtina & gorenje 044600321 ; 049600321 ; 045600321 (viber +38649600321) elektrofrigoservisprishtina@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim