Lavatriqe Gorenje

Shitet nga: House service 09 Sht 09:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Te gjitha ne gjendje te rregullt dhe me qmim te lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim