Lavatriqe Seria ma e qendrueshme e gorenjes

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH. " Elektro Servis Prishtina " & gorenje 15 Shk 19:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR   75 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
E testuar ne Servis.


Tel:044600321
049600321
045600321
Viber: +38649600321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim