Lavatriqe bauknecht per 15 euro.

Shitet nga: naxhije 28 Sht 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqja e ka defekt pumpen.Perndryshe, eshte ne gjendje te mire.
Lavatriqja gjindet ne Dardani-Prishtine.
044 151 221
0449151 221
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim