Lavatriqe bosch

Shitet nga: Lavatriqe 22 Dhj 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim