Lavatriqe gorenje e ruajtne dhe punon mir

Shitet nga: LABI servis 06 Mar 22:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqe gorenje ne gjendje te rregullt. Tel:045212259
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim