Lavatriqe gorenje modeli me i shitur!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH. " Elektro Servis Prishtina " & gorenje 10 Krr 00:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Lavatriqja eshte ne gjendje shum te mire pune, Estetike dhe Fizike.


Tel:044600321
049600321
045600321
Viber: +38649600321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim