Lavatriqe

Shitet nga: House Service 13 Shk 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Negjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim