Rrobalarese/Lavatrice GORENJE

Shitet nga: Hekuran 28 Jan 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shes lavatricen GORENJE, qofte per perdori shtepiak apo per pjese.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim