Shiten 2 lavatriçe (tharese dhe larese)

Shitet nga: Korab 24 Pri 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR   370 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Shiten urgjent 2 lavatriçe tharëse (BEKO) dhe larëse (SAMSUNG) (7kg)
Lavatriçja tharëse ka garancion edhe 4vite dhe është vetem 8 muaj e perdorur.
Nuk ndahen dhe te dyjat se bashku shiten 370€.

044-835-635
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim