shiten 2 rrobalarese

Shitet nga: 20 Mar 01:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Samsung
Modeli: Model Tjeter
Shiten dy rrobalarse urgjent qmimi jashtezakonisht I lire, dy maqinat apo rrobalareset vetem 120 euro..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim