Shesh Lavatriqe per Larje dhe Terrjen e rrobave

Shitet nga: Naser 23 Gsh 01:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
shes maqinen e lamjes dhe terjes se rrobave shkurt e shqip 2 ne 1 Siemens gjerman shum pak e perdoruru gjendja shum e mir.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim