Shporet Gorenje Seria ma e mire Me furre te madhe!

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: N.SH. " Elektro Servis Prishtina " & gorenje 10 Krr 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

85 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Kontakto:


Tel:044600321
049600321
045600321
Viber: +38649600321
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim