🌈🌈🌈Pompe per nxemje qendrore🌈🌈🌈

Shitet nga: Ard berisha Sot 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes pompen e nxemjes qendrore GRUNDFOS pompa esht shum pak e perdorun pompa ka 3 shpejtesi esht 3 fazor eshte per objekte apo shtepi ma te mdhaja qmimi me marveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim