Air conditioner Klime Beko BTU121

Shitet nga: graniti 14 Mar 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
shes klimen e re te pa perdorur ne pakete klima eshte 12 she ka kapacitet te ngrohjes dhe ftohejs deri ne 70 m2 klima ka gypat e vet cmimi 200 euro cmimi eshte i pa diskutueshem ma lire nuk vjen mund te me kontaktoni vetem permes email adreses flm per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim