Chaffoteaux Bojler

Shitet nga: Aulon 29 Gsh 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   150 EUR

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Nuk e ka greaqin qe e nxen ujin' mund te ndreqet shum let per vetem 15 euro. Shitet ne zbritje 45 euro
100L
2000W
v¬230
50/60Hz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim