Gjitha llojet e termove MAgnohrom service

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: MK-service 04 Sht 14:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shesim termo të prodhimit magnohrom MK.
Termot janë akumuluese( e ruajnë nxehtësin për një kohë të caktuar).
Posedojmë termo të të gjitha kapaciteteve ,duke filluar nga :2.5kW(kilowat), 3.5kW ,4.5kWdhe 6kW
Në bazë të kërkeses mundësojmë edhe transportin dhe montimin e termove.
Magnohrom service.
Vërejtje !!! Shpalljet e servisit tonë janë vetëm në këta numra 044211890 , 044366990,( viber +37744211890 +37744366990) ,shpalljet tjera në emër të servisit tonë janë mashtrime.Faleminderit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim