Instalim te ngrohjes qendrore

Shitet nga: beti term 31 Mar 10:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
bejme instalimin e ngrohjes qendrore kudo ne kosov
si dhe posedojm kalldaja te prodhimit italijan me ventilator dhe panel dirigjues
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim