KLIMA "SHITJE , MONTIM & SERVISIM

Shitet nga: f.t Dje 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
BEJM MONTIMIN DHE SERVISIMIN E KLIMAVE ,
KEMI KLIMA TE REJA DHE TE PERDORNE

(044/872-729 viber ose
( 049/473-637 )

https://m.facebook.com/granit.fc1994?tsid=0.497394295566167&source=typeahead
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim