KLIMA SAMSUNG

Shitet nga: ft 18 Krr 08:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shes dy klima Samsung 24 she .te perdorne.
me montim me gypa me mbajtsa
qmimi sipas marrveshjes .nuk jon invertera
( 044 872 729) viber ose ( 049 473 637 )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim