KLIMA Shitje Montim Servisim

Shitet nga: Artiing 23 Qer 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Ofrojm te gjitha llojet e paisjeve klimatizuese te reja dhe te perdorura me garancion 6 deri 36 muaj te gjitha markat super oferte ne klimat inverter


045338830

artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim