KLIMA

Shitet nga: ARTIing 13 Tet 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Shitjen Montimin Servisimin e te gjitha paisjeve klimatizuese
045338830

artiing
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim