Kalldaja me dru

Shitet nga: zeqir 25 Nën 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Prodhimet : Ngrohës dhe Klima
Jane te paisura me sistemin per mos ndotjen e ambientit te prodhuara me standarte europiane dhe shpenzimet i kan per 30% me te vogla se modelet e tjera, jane te firmes KORTEX te Polonies.

Kalldaja 6-8KW me dru,thengjill - 280.00
Kalldaja 28 KW me dru thengjill - 820.00
Kalldaja 55 KW me dru thengjill - 1300.00
Pompa weberman gjerman - 170.00
Pompa IBO - 65.00
komjutera tigra M - 100.00
komjutera tigra V - 70.00
ventillatora FUZA. - 60.00.

Per komplet sasien extra qmim !!!!
Bejm edhe ndrrim me vetur.

Gjindemi ne VITI..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim